Skrill hesabına para iadesi
Thread poster: Aybige Alpayım
Aybige Alpayım
Aybige Alpayım  Identity Verified
Türkiye
Local time: 05:49
English to Turkish
+ ...
Aug 16, 2018

Merhaba,

10 Ağustos tarihinde Skrill hesabımdan İş bankası hesabıma çektiğim para, 13 Ağustos tarihinde İş Bankası şubesinden iade edilmiş. Sebebi de ismimin Aybige yerine Aybıge olarak yazılmış olmasıymış. Şu ana kadar hiç sorun yaşamamıştım oysa ki. Bu arada, bu bilgilere de 20 kere falan telefon açarak ulaşabildim. Zorla... Daha sonra paramı Skrill hesabımda bulamayınca, tekrar şubeyi aradım ve paranın Aktifbank isimli bir bankaya iade edildiği
... See more
Merhaba,

10 Ağustos tarihinde Skrill hesabımdan İş bankası hesabıma çektiğim para, 13 Ağustos tarihinde İş Bankası şubesinden iade edilmiş. Sebebi de ismimin Aybige yerine Aybıge olarak yazılmış olmasıymış. Şu ana kadar hiç sorun yaşamamıştım oysa ki. Bu arada, bu bilgilere de 20 kere falan telefon açarak ulaşabildim. Zorla... Daha sonra paramı Skrill hesabımda bulamayınca, tekrar şubeyi aradım ve paranın Aktifbank isimli bir bankaya iade edildiğini öğrendim. Aktifbank, Skrill ve İşbankası arasında aracı banka olarak çalışıyormuş. Aktifbank ile görüştükten sonra (onlarca telefon), paranın Transfast Remittance LLC isimli Skrill benzeri başka bir online ödeme sistemine iade edildiğini öğrendim ve Google'dan yaptığım arama ile Aktifbank ve Transfast'in ortak çalıştığını gördüm. Bu kadar aracı olduğunu görmek kesilen ücretler hakkındaki soru işaretlerini de cevaplamış oldu. Bugün Skrill USA müşteri hizmetlerini aradım ve Transfast'in aracı olup olmadığını, arada başka aracı olup olmadığını ve paranın ne zaman Skrill hesabıma iade edileceğini sordum. Uzunnnnnnca bir sohbetten sonra bana verdikleri bilgi; Transfast'in muhtemelen aracı olduğu ve paranın ne zaman hesaba iade edileceğini bilmedikleri. Ama mutlaka iade edilir dediler. Transfast ile ilgili bir sorgu numarasına ulaşamadığım için onları da artık arayamadım Zaten 6 gündür de aramadığım insan ve kurum kalmadı Benzer deneyimi olanlar bilgilendirebilirse çok sevinirim. Paypal, Türkiye işlemlerini durdurduğundan beri Skrill ile sorunsuz çalışıyorum, o yüzden bu iade olayına hakim değilim. Teşekkürler.

[Değişiklik saati 2018-08-16 16:36 GMT]
Collapse

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Skrill hesabına para iadesi

Translation news in Türkiye

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »