Competition in this pair is now closed. Source text in German Seit einiger Zeit kursiert eine neue Idee durch amerikanische Chefetagen und Companys: Arbeitsbesprechungen, Teamsitzungen und Präsentationen seien ab jetzt nur noch in Form von “topless Meetings” erlaubt. Irritiert wird sich so mancher und mehr noch so manche fragen, ob dies im Zuge einer überraschenden Libertinage der amerikanischen Gesellschaft etwa bedeute, man konferiere ab jetzt nur noch oben ohne?…
Dieser Gedanke kann im Wissen um die Prüderie der amerikanischen Gesellschaft gleich wieder verworfen werden. Nein, nicht ohne Oberhemd, sondern ohne ‚Lap-Top’ sollen Meetings zukünftig abgehalten werden. Denn diese und artverwandte Gadgets wie iPhone, Sidekick und Blackberry verderben die ohnehin nicht sonderlich gute Kommunikationskultur, die gemeinhin in Sitzungen dieser Art herrscht. Da werden während der Besprechung eifrig E-Mails gecheckt, wird gechattet, gesimst, gegamed und geblogt. Die Augen auf dem Monitor und auch die Gedanken ganz bestimmt nicht dort, wo sie eigentlich sein sollten – nämlich im Meeting. Daher denkt man in so manchem, vor allem online-nahen Unternehmen daran, Mitarbeitern in Meetings den Gebrauch drahtloser Informationstechnologien gänzlich zu untersagen.
Mit dieser Maßnahme hoffen die Fürstreiter des Topless-Konzepts nicht allein, den Symptomen von geteilter Aufmerksamkeit, mangelnder Konzentration und dadurch bedingter sinkender Produktivität von Meetings erfolgreich entgegenzuwirken. Auch der soziale Faktor, der durch den Einzug der mobilen Online-Services merklich gelitten hat, hofft man durch die verordnete Abstinenz zu stärken. Schließlich handelt es sich auch um eine Frage mangelnder Wertschätzung, wenn einer sich vorbereitet und zu anderen spricht, während die nach Kinoprogramm und den neuesten Börsenkursen googlen.
So in etwa lautet der Tenor einer Diskussion, die im letzten Jahr vor allem durch einen Blogbeitrag mit dem vielsagenden Titel „My personal war against Crackberry“ angestoßen wurde. Der Autor Todd Wilkens, Chef einer Design-Agentur in San Francisco, ist der Ansicht, dass eine effektive Arbeitssitzung kaum noch möglich sei, wenn die Teilnehmenden eben nur teilweise präsent seien. „Unvollständige Aufmerksamkeit führt zu unvollständigen Resultaten“, meint Wilkens und fasst die Inhalte der Topless-Philosophie sogar in einem kleinen Meeting-Knigge zusammen. Regel zwei: Einer muss sich im Namen der Produktivitätssteigerung unbeliebt machen und den anderen ihre mobilen Spielzeuge aus den Rippen ziehen. Aber auch wenn sie zunächst meckern - insgeheim sind die Online-Junkies dankbar dafür, ein paar Stunden von ihrer Sucht befreit worden zu werden. | The winning entry has been announced in this pair.There were 3 entries submitted in this pair during the submission phase. The winning entry was determined based on finals round voting by peers.
Competition in this pair is now closed. | Нова ідея захопила останнім часом керівників американських компаній: відтепер наради, засідання та презентації дозволені лише у формі «топлес». Хтось просто спантеличений такою звісткою. А дехто намагається збагнути, чи дійсно тепер, на хвилі раптової лібералізації американського суспільства, робочі наради слід відвідувати виключно без верхньої частини одежі?... Та навряд чи таке можливо у американському суспільстві, добре відомому своєю надмірною благопристойністю. Ні, не без топів (чи то пак сорочок), а без лептопів мають проводитися наради у майбутньому. Адже ці та інші подібні новинки на кшталт iPhone, Sidekick чи Blackberry псують і так не дуже добру культуру спілкування, що зазвичай панує на них. Присутні завзято переглядають електронну пошту, нишпорять чатами та блоґами або бавляться мобільними іграми. А прикутий до монітору погляд означає, що й думки, безсумнівно, не там, де вони мали б бути – себто на нараді. Тому чимало компаній – причому насамперед тих, котрі вважаються основоположниками сучасних інтернет-технологій – мають намір остаточно заборонити своїм співробітникам користуватися пристроями бездротового зв’язку під час засідань. Прибічники концепції «топлес» сподіваються, що такі заходи допоможуть не лише успішно подолати прояви неуважності й недостатньої зосередженості та спричинене ними зниження ефективності нарад. Прийняте обмеження має призвести ще й до зміцнення соціального чинника, що неабияк потерпав через активне застосування мобільного Інтернету. Зрештою, перегляд анонсів кінострічок чи перевірка біржових курсів під час доповіді є проявом неповаги до людини, котра згаяла час і зусилля на підготовку до виступу. Ось, коротко, суть дискусії, яка розгорілася минулого року після публікації блоґ-повідомлення з красномовною назвою «Моя особиста війна проти Crackberry». Його автор, Тод Вілкенс, керівник дизайнерської агенції з Сан-Франциско, вважає, що нарада не може бути ефективною, якщо учасники присутні на ній тільки частково. «Недостатня увага веде до недостатніх результатів», - стверджує Вілкенс і навіть об’єднує принципи філософії «топлес» у так звані «Правила хорошого тону під час нарад». Ось про що говориться у другому правилі: «Заради підвищення ефективності нарад хтось мусить наважитися заборонити мобільні іграшки. Навіть, наживаючи собі при цьому ворогів. А жертви «інтернетоманії», нехай як би вони не обурювалися спершу, згодом у глибині душі будуть вдячні за те, що їх на декілька годин звільнили від залежності».
| Entry #9988
Winner Voting points | 1st | 2nd | 3rd |
---|
16 | 4 x4 | 0 | 0 |
- 1 user entered 2 "dislike" tags
| Останнім часом серед представників американського керівництва та компаній витає нова ідея: від тепер дозволити проведення робочих нарад, зборів колективів та презентацій тільки у формі "засідань топлес". З роздратуванням не один чоловік та ще більше жінок запитають себе, чи не значить це, з огляду на шокуючу розпусність американського суспільства, що від тепер засідання проводитимуться тільки з оголеним торсом?... Знаючи делікатність американського суспільства, цю думку можна відразу ж відкинути. Ні, не без топу (тобто верхньої частини одягу), а без лептопу (тобто ноутбука) повинні проводитися засідання в майбутньому. Усе це тому, що портативні комп'ютери та їм подібні штучки, такі як iPhone, Sidekick та Blackberry, псують і без того не надто високу культуру спілкування, що, за звичай, панує на нарадах такого роду. Так під час засідань їх учасники активно перевіряють свою електронну пошту, спілкуються в чатах, відсилають смс-повідомлення, грають ігри та пишуть блоги. Очі сконцентровані на моніторі та й думки з певністю не там, де вони повинні бути - власне на засіданні. Саме тому й з'явилася ідея в деяких компаніях, в першу чергу тих, що мають необмежений доступ до інтернету, повністю заборонити своїм співробітникам використовувати під час нарад інформаційні технології на основі безпровідного зв'язку. Завдяки такому заходу прибічники концепції "топлес" надіються ефективно протидіяти не тільки симптомам неповної уваги та недостатньої концентрації, що відображається в зниженні продуктивності засідань. Розпорядження про утримання від новітніх технологій на час засідань має за мету також зміцнити соціальний фактор, який відчутно постраждав від використання мобільних онлайн-послуг. Зрештою, йдеться і про недостатню повагу до колег, коли підготовлений доповідач звертається до слухачів, а ті, в свою чергу, шукають в інтернеті інформацію про програми кінотеатрів та найновіші курси на біржі. Приблизно так звучить основна ідея дискусії, на яку, в першу чергу, наштовхнула минулого року стаття в блозі з промовистим заголовком "Моя особиста війна проти Crackberry" ( „My personal war against Crackberry“). Її автор, Тодд Уілкенс, керівник однієї із дизайнерських агенцій Сан-Франциско, вважає, що ефективне робоче засідання практично неможливе, якщо його учасники лише частково присутні на ньому. "Неповна увага веде до неповноцінних результатів", - вважає Уілкенс та підсумовує зміст філософії "топлес" навіть у невеликій збірці правил хорошого тону під час засідань. Правило два: комусь доводиться задля підвищення продуктивності діяти непопулярно та забирати в інших їхні мобільні забавки. Навіть якщо вони спочатку і виражають своє незадоволення - в душі "онлайномани" вдячні за звільнення від своєї залежності на декілька годин. | Entry #10534
Voting points | 1st | 2nd | 3rd |
---|
8 | 0 | 4 x2 | 0 |
- 2 users entered 2 "dislike" tags
- 1 user disagreed with "dislikes" (1 total disagree)
-1 1 не один чоловік та ще більше жінок запитають себе | Other нечитабельно | Alexander Onishko | |
| Протягом деякого часу нова ідея циркулює через американські зали та фірм: робочі зустрічі, команда зустрічей і презентацій вітаються тепер тільки у вигляді "Топлесс зустрічі". Роздратовано буде мати так багато питань і так багато більше, якщо це в результаті дивного розбещеність американського суспільства як середнє від вас тепер покладають тільки топлес? ... Ця ідея може бути в знаннях святенництво американського суспільства однакову відхилена. Ні, не без сорочки, але без, Lap-Top засідання будуть проводитися і в майбутньому. Для цих та пов'язаних з гаджетами, як iPhone, Blackberry Sidekick і знищити вже не дуже гарна культура спілкування, яка панує зазвичай у подібних зустрічей. Потім в ході засідання буде охоче перевірив електронну пошту буде в чаті, карниз і gegamed bloged. Очі на моніторі і ідея, безумовно, НЕ там, де вони повинні були бути - а саме, в роботі наради. Тому, ми думаємо, в настільки багатьох людей, особливо онлайн-споріднених компаній забороняти її зовсім співробітників у засіданнях, використання бездротових інформаційних технологій. З цією мірою, принц надія їзда топлес підхід до боротьби не тільки для успішного симптоми розділити увагу, брак концентрації і подальше зниження продуктивності засідань. Соціальний фактор, який сприяв з появою мобільних послуг у режимі онлайн значно постраждала, вона сподівається, відповідно що написано про стриманість зміцнюватися. Нарешті, це також питання про недооцінку, є підготовлені, якщо, і каже іншим, а після googlen кіно і останнього котирування. Щось подібне є тон дискусії, яка почалася в минулому році, головним чином за допомогою блогу з прапорами назвою "Моя особиста війна проти Crackberry". Автор Todd Єфремов, керівник дизайн-агентством в Сан-Франциско, вважає, що ефективні робочі навряд чи можливо, якщо між учасниками були лише частково даний час. "Неповні уваги призводить до неповного результати", сказав Єфремов, і стисло зміст топлес філософії разом навіть у невеликому етикет засідання. Правило двох: Треба бути в ім'я підвищення продуктивності праці та прийняття непопулярних перевести свої мобільні інші іграшки з ребер. Але навіть якщо вони бурчати на першому - в таємних онлайн-наркоманів вдячні за кілька годин буде звільнена від своєї залежності. | Entry #10912
Voting points | 1st | 2nd | 3rd |
---|
1 | 0 | 0 | 1 x1 |
- 1 user entered 1 "dislike" tag
- 1 user agreed with "dislikes" (1 total agree)
+1 Роздратовано буде мати так багато питань і так багато більше, якщо це в результаті дивного розбещеність американського суспільства як середнє від вас тепер покладають тільки топлес? ... | Other машинний переклад | Alexander Onishko | |
| | | | | X Sign in to your ProZ.com account... | | | | | | ProZ.com translation contestsProZ.com translation contests offer a fun way to take a break from your normal routine while testing and honing your skills with fellow translators.
ProZ.com Translation Contests. Patent pending. |